zapomniałeś hasła?
www.babelki.pl
bableki.pl pttk.pl
www.babelki.pl
Bąbelki

Wycieczki
relacje

Cykliczne

Klubowe



ylwester 2005-12-31
Sylwester 2005

czyli Nowy Rok w lesie

O wycieczce: data: 31.12.2005 - 1.1.2006, liczba uczestników: 28, temperatura: -6-0, pogoda: pochmurno, pada śnieg, prowadził: TDu

Uczestnicy wycieczki (część)
Aby powiększyć zdjęcie, kliknij na nim


Trasy wycieczek
czerwona linia - wycieczka 1 (10km)      niebieska linia - wycieczka 2 (15km)      zielona linia - wycieczka 3 (5km)
Aby zobaczyć całą mapkę, kliknij na niej                              mapka za zgodą EKO-KAPIO


Spotkania na kwaterach











Wycieczka na Zabrody





















Bigos przy ognisku
















Przemarsz duchów





















Nowy Rok w leśniczówce Podrąbiona




































Wycieczka do Borska










Autorzy zdjęć: Ela Rabenda, Ewa Hetmańska, Irena Gruszczyk, Wojtek Atczuk, TDu

wykonał: TDu    email: tdu13@o2.pl


relacje ogladało już 3062 osób
Najbliższe Wycieczki:

Wycieczka piesza 2026-06-13
Elbląg i jego atrakcje.
Elbląg ~ 14 km

Wycieczka piesza 2026-06-20
IV Powitanie Lata - Bastion św. Gertrudy Gdańsk
PKS Gdańsk przy wejściu na żółty szlak trójmiejski – okolice Wroniej Górki (Ognisko) – Bastion św. Gertrudy (Opływ Motławy) - Powitanie Lata o godz. 4:10 - zejście do SKM Gdańsk Śródmieście ~ 5 km

Wycieczka rowerowa 2026-06-26
Szlak Łyny
Nidzica – Dobrzyń – Olsztyn – Dobre Miasto – Lidzbark Warmiński – Bartoszyce – Sępopol – Masuny – Korsze – Kętrzyn ~ 226 km

  

  



BOYLABS
do góry

Klub Turystów Pieszych Bąbelki powstał w 1959 roku i działa przy Gdańskim Oddziale PTTK
ul. Długa 45, 80-827 Gdańsk
e-mail: Bąbelki

© 1959-2015 KTP Bąbelki