zapomniałeś hasła?
www.babelki.pl
bableki.pl pttk.pl
www.babelki.pl
Bąbelki

Wycieczki

Cykliczne

Klubowe
klub w liczbach  Klub w liczbach

   


        W tym dziale znajduje się zestawienie liczbowe wszystkich wycieczek i imprez, które zorganizował Klub Turystów Pieszych "Bąbelki" od początku swego istnienia (1959) do końca każdego ubiegłego roku. Tabele statystyczne oraz wykresy zostały wykonane na podstawie Rejestrów Wycieczek, które stanowią jedyne wiarygodne źródło wiedzy na ten temat. Dane zamieszczane na klubowej stronie internetowej w dziale wycieczek zrealizowanych wspierają tylko oficjalny dokument, jakim jest właśnie Rejestr Wycieczek KTP "Bąbelki".

        Pierwszą syntezę starych dokumentów przeprowadził Karol Kalsztein, uzupełnił ją Ryszard Betcher. Do potrzeb strony internetowej dane przetransponował Wojciech Atczuk, a potem Piotr Bojas. Wykresy wykonał Andrzej Galikowski.

        W pierwszym roku istnienia klubu rejestracja nie uwzględniała jeszcze wszystkich szczegółów. Natomiast w roku 1964 wystąpiły opisane w protokołach ówczesnej Komisji Rewizyjnej Klubu braki w rejestrowaniu. Od tego czasu wszelkie dane liczbowe dotyczące wycieczek i imprez klubowych katalogowane były już w sposób skrupulatny przez sekretarzy i prezesów klubu, co pozwoliło na wykonanie przedstawionych tu zestawień.

   

  Ryszard Betcher Gdańsk, 14.12.2006 r.
  Wybierz zestawienie

  I TABELE ZBIORCZE
  II WYKRESY ZBIORCZE  BOYLABS
  do góry

  Klub Turystów Pieszych Bąbelki powstał w 1959 roku i działa przy Gdańskim Oddziale PTTK
  ul. Długa 45, 80-827 Gdańsk
  e-mail: Bąbelki

  © 1959-2015 KTP Bąbelki