O wycieczce: data: 18 lutego 2012, uczestników: 9, długość: 12 km, prowadził: Tomek pogoda: chmury, przez chwilę słońce, temperatura: rano -2 w południe 0
PKS Gdańsk przy wejściu na żółty szlak trójmiejski – okolice Wroniej Górki (Ognisko) – Bastion św. Gertrudy (Opływ Motławy) -
Powitanie Lata o godz. 4:10 - zejście do SKM Gdańsk Śródmieście
~ 5 km