:)
Kochani chciałabym tylko zaznaczyć, że jestem bardzo zadowolona ze Zlotu Jesiennego w Izbicy!!!!!!!
Wspaniała grupa piesza dała mi tyle satysfakcji, zadowolenia i ciepłych słów, że wszystkie inne opinie nie są warte rozpamiętywania.
Dziękuję
Teresa Graban