zapomniałeś hasła?
www.babelki.pl
bableki.pl pttk.pl
www.babelki.pl
Bąbelki

Wycieczki
relacje

Cykliczne

KluboweLV Ogólnopolski Wysokokwalifikowany Rajd Pieszy ,,Pomorskie 2014" - klub jest współorganizatorem

dane: trasa: podsumowanie:
data: 2014-07-06
koniec: 2014-07-19
prowadzący:
Daniel Nazaruk Grzegorz Oskarbski, Krzysztof Strojny, Elżbieta Rabenda, Jan Lewicki
Trasa I Sławno - Polanów - Słupsk - Ustka - Słowiński Park Narodowy - Łeba - Lębork Trasa II Charzykowy - Park Narodowy Bory Tucholskie - Bytów - Ostrzyce - Chmielno - Lębork Trasa III Sopot - Wejherowo - Puck - Władysławowo - Choczewo - Lęborkdługość: 250 km
uczestników: 302

      Niestety już koniec, 55 Ogólnopolski Wysokokwalifikowany Rajd Pieszy ,,Pomorskie 2014” zakończył się. Trzeba czekać znów cały rok aby spotkać się na szlakach OWRP. Za rok zapraszają Koledzy z Siedlec.
      Impreza w tym roku była dla nas szczególna. Byliśmy jej organizatorem tak jak dwukrotnie wcześniej. W roku 1966 odbył się na Kaszubach z metą w Sopocie, Komandorem był Wiesław Karger i w 1998 roku odbył się na Pomorzu Gdańskim z metą w Gdańsku, Komandorem był Stanisław Strojny. W obie poprzednie imprezy włączyło się spore grono klubowiczów, ponieważ ogrom pracy organizacyjnej na potrzeby tej imprezy potrzebuje wielu doświadczonych osób aby wszystko wyszło jak należy.
      Podobnie było również tym razem. Chociaż mieliśmy mało czasu na przygotowanie dopięliśmy wszystko na ostatni guzik. Pogoda dopisała, poczęstunki dzikami, strusiem i innymi smakołykami pozytywnie zaskoczyły uczestników, a piękno ziemi pomorskiej uwieńczyło dzieła. Z pośród naszych klubowiczów w organizację imprezy włączyli się Ela Rabenda, Janek Lewicki, Grzesiek Oskarbski, Krzysiek Strojny, Daniel Nazaruk, dawny członek klubu Wojtek Atczuk, grono sympatyków, pracownicy biura O/Gdańskiego PTTK, Prezes O/Gdańskiego PTTK Stanisław Sikora oraz członkowie Kachel Klubu z Lęborka. Niektórzy z klubowiczów wybrali się jako uczestnicy. Były trzy trasy piesze z wspólną metą w Lęborku.
      Serdecznie dziękuję wszystkim biorącym udział w organizacji za zaangażowanie zaś uczestnikom za mile spędzony czas.

Komandor 55OWRP
Daniel Nazaruk
BOYLABS
do góry

Klub Turystów Pieszych Bąbelki powstał w 1959 roku i działa przy Gdańskim Oddziale PTTK
ul. Długa 45, 80-827 Gdańsk
e-mail: Bąbelki

© 1959-2015 KTP Bąbelki